Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

 
 

Kniha návštev - vaše nové fórum!

 

Obrazek

 

Napíšte i vy svoj názor a vyjadrite sa k téme Marika...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Macík - Marikine narodeniny

http://kultura.pravda.sk/marika-gombitova-oslavuje-55-narodeniny-d9v-/sk_khudba.asp?c=A110912_130725_sk_khudba_p46

Macík - Marikine narodeniny....

http://www.cas.sk/clanok/206280/dalsie-okruhliny-spevackej-hviezdy-marika-oslavuje-55-rokov.html

Macík - pošlite Marike narodeninový pozdrav:

http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/prominenti/marika-gombitova-oslavi-dnes-55-narodeniny-poslite-jej-blahozelanie.html

Ľubica - Marike

Marika ma dnes tuším aj meniny. Tak že ešte raz, všetko najlepšie našej popovej MADONNE k jej sviatku. Veľa zdravia, šťastia a úspechov v práci a v osobnom živote. P.S.: "Marika, my už na Teba nechceme len spomínať, my už Ťa chceme späť. Chýbaš nám !"

Macík - Marikine narodeniny

http://www.musicopen.cz/index.php/osobnosti/1055-marika-gombitova-legenda-slavi-55-narozeniny

Macík - Boris Filan o Marike....

http://www.musicopen.cz/index.php/kapely/1052-klator-dobrovonej-samoty-mariky-g

Petr - Marika-rozhovor 1994

V sobotu ve 14.05 si na Mariku vzpomene aspoň Slovenský rozhlas:
http://www.rozhlas.sk/radio-slovensko/tuto-hudbu-mam-rad/Tuto-hudbu-mam-rad---Marika-Gombitova?l=2&i=3497&p=1

Macík - výstava fotiek Mariky sa začala

http://www.ephoto.sk/fotoscena/vystavy-a-fotoakcie/vystava-marika-gombitova---peter-prochadzka-v-sedf/

Ľubica - Som smutná

Som smutná z tragédie, ktorá sa stala Lokomotíve Jaroslavľ, ktorá prišla o svoj najlepší tím. A som smutná, že sme tam prišli aj o nášho hokejového Mozarta. Už nás nepoteší !

Juro Šafranko - Što dalej

Čajo, čom nespívaš. Spomináš na Brusnicu. Čo si povedala ?

Ľubica - Marika

Aj som sa chcela prihlásiť na istom českom portáli do debaty na tému IB, len mi v tom zabránila tá moja "slovenská skromnosť". A vlastne o čom by som aj diskutovala v krčme a na úrovni 4cenovej skupiny ? Takých moralistov už poznáme, len je to bohužiaľ, vždycky len o moralizovani .....Našťastie takých Slovákov a Čechov, ktorí IB aspoň morálne podporia je ti dosť......
Ja našej Marike k narodkam želám také tri hlevné skupiny : ZDRAVIE, ŠŤASTIE a PENIAZE, a zbytok je len na nej ako si to rozloží na drobné.
Na projekt s pánom Procházkom sa teším, len dúfam že mi to časovo vyjde pozrieť si to. Tieto dva mená pri sebe sú určite pre mňa zárukou kvality a bohatého kultúrneho zážitku. Všetkým želám pekný deň !

Macík - výstava foto Mariky Gombitovej

http://www.kamdomesta.sk/bratislava/galerie/stredoeuropsky-dom-fotografie/peter-prochazka-marika-gombitova-sk

Ľubica - Tajné DVD

Vážení, nechcem byť drzá a bezočivá, ale to sa nám naozaj nepodarí odtajniť tak dlho utajované DVD ? Ten obal vyzerá lákavo a vôbec nepochybujem o kvalite jeho vnútra. Odkaz pre sponzorov : Dlho neváhajte, mohli by vás predbehnúť. Je to určite investícia, ktorá sa vyplatí.Ja mám na to nos !

melodia - odkaz pre mariku

marika mali by ste vytvoriť novú stránku na webe - vlastnú. Možno ani dnešný odkaz nebude na tejto, ten včerajší neprešiel výberom administrátora.

Admin - DVD Roky a piesne

Dobrý den,

toto DVD sme vytvorili ako prianie k sviatku Mariky a su na nom rozne piesne z historie. Bolo to klubove DVD. A sluzi ako inspiracia, vo fotogalerii kde sa nachadza velky obrazok najdete tuto informaciu. Ze sa jedna o neoficialne klubove DVD - táto info je i keď prejdete mysou cez obrázok.

Kazdopadne vieme, ze na nase stranky chodi nespocetne mnozstvo ludi a verime, ze toto DVD bude inspiraciou pre pripadnych sponzorov do investicie, ktora by sa mohla vyplatit. A verte tomu, ze ak by nahodou do takehoto projektu nejaky sponzor siel, tak mu ponukneme promo nielen na nasich strankach.

MARTIN - DVD Roky a piesne

Všimol som si, že tá stránka je upravená a doplnená diskografiou. Zarazila ma však jedna vec pri kolomke Video. PO VHS Ateliér duše a DVD Neberte nám princeznú bol ešte jeden orbázok (fotka) v tvare DVD s názvom Roky a piesne, na ktorý sa už nedalo kliknúť a chcem sa spýtať, čo to znamená. Žeby konečne nejaké DVD Mariky Gombitovej?

Monika - Marika

Táto úžasná speváčka, ktorá v 70-tich rokoch prerazila na hudobnej scéne, zostane vždy populárna. Marikin život síce poznačila nehoda, ale nikdy nie natoľko, žeby stratila na svojom talente, úprimnosti a láske ako k hudbe tak k ľuďom. Vážim si ju od prvých okamihov ako speváčku a človeka a neujdem spomienkam na ňu, kedykoľvek. Pamätám si okamihy keď začínala a ja som bola ešte malá... :-)))) Nech sa jej vždy darí.

Marianju - Prosim

Marika uz je cas na tour.bolo by to vypredane a velmi nam chybas.nie je nik ako Ty ma Sk alebo v cr.prosim Marika dojdi medzi nas

Ľubica - "zlodej duší"

Odkaz pre "zlodeja duší" : " Neopovaž sa aj naďalej behať za Marikou, kradnúť a robiť jej zle, lebo ja budem prvá čo si ťa podá ! A to si ešte nevidel ten zástup demokratov za mnou, ktorí by ťa najradšej demokraticky prepleskli. A je nám to úplne jedno čo si zač !" P.S.: Baby držte sa !

dasha bohlen - your songs

You have some great songs.